Domáce šatníky sa stávajú čím ďalej, tým populárnejšími a rastú teda aj možnosti ich prevedenia. Ak túžite po vlastnom šatníku, no neviete, kde začať, máme pre vás skvelý úvod do sveta šatníkov. Pripravili sme pre vás prehľad základných typov šatníkov a ich hlavné benefity.

1. Celostenový šatník 

Základný typ šatníka, ktorý vám dovolí využiť priestor na maximum. Využite vyššie umiestnené police na uskladnenie sezónneho oblečenia a ostatné časti na oblečenie, ktoré potrebujete po ruke stále. Všetko tak bude perfektne zorganizované a už sa vám nič nestratí.

2. Paralelný šatník

Šatník je vašim snom, no môžete naň vyhradiť iba menšiu izbu a neviete, ako by to mohlo fungovať… No predsa veľmi jednoducho – s paralelným šatníkom pozdĺž oboch stien miestnosti. Tento typ šatníka zároveň veľmi ľahko oddelí vašu časť šatníka a tú vášho partnera, čím umožní prispôsobiť si svoju časť podľa vlastných predstáv.

3. Šatník s ostrovčekom

Ak ste sa rozhodli pre priestranný šatník, čo tak ísť o krok ďalej a pridať ostrovček? Môžete ho využiť na uskladnenie menších doplnkov ako šatky, kravaty, opasky či šperky. Tento zdanlivo malý dodatok vie podstatne navýšiť úložný priestor vo vašom šatníku.

4. Šatník s regálovým systémom

Poskytne vám skvelý priestor na dokonalú organizáciu oblečenia, doplnkov alebo akýchkoľvek iných vecí, ktoré potrebujete uskladniť. So šatníkom od Komandoru sa naviac každá polica i skrinka vložená do regálového systému dá voliteľne posúvať podľa vašich predstáv.

5. Šatník s crittall (priesvitnými) dverami

Šatník s crittall dverami vyhovie každému, kto sa rozhodol pre šatník v oddelenej miestnosti či časti izby, no zároveň chce priestor presvetliť. Otvorte vašu spálňu s crittall dverami na vašom šatníku a dodajte celej miestnosti nádych luxusu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *