Leto je tu a so sebou prináša nové trendy, ako ho vniesť aj do vášho domova. Premeňte váš domov na letné útočisko s 3 jednoduchými trendami, ktoré ovládnu domácnosti už toto leto.

Vzor leta 2023: kvety

Neodmysliteľná súčasť každého leta – kvety – a ich vzory sa stávajú ešte väčšou dominantou v interiéri. Vyberte si kvetinové potlače na závesy, vankúše alebo obrusy, aby ste priniesli do svojho domova sviežosť leta. Napríklad kvety s pastelovými farbami, ako sú levanduľa, levanduľová ruža alebo ružová magnólia vytvárajú jemnú a romantickú letnú atmosféru.

Farby leta 2023: modrá a pastelová fialová

Farby majú významný vplyv na našu náladu a prostredie. Pre letnú výzdobu tohto roka sa top farbami stali modrá a pastelovo fialová. Modrá evokuje pocity pokoja, ako farba nielen jasnej oblohy, ale aj mora. Pastelová fialová zasa dodáva do interiéru jemnosť a eleganciu, a samozrejme evokuje všadeprítomnú levanduľu. Siahnite po doplnkoch alebo textíliách v týchto farbách a zaručene si doma vytvoríte osviežujúcu letnú atmosféru.

Materiály leta 2023: Bambus, ratan, drevo

Prírodné materiály sú ďalším trendom, ktorý dominuje v letných dekoráciách. Bambusové, ratanové a drevené prvky prinášajú do interiéru pokojnú atmosféru prírody. Nábytok, svetlá alebo dekorácie – to všetko v týchto materiáloch hravo nájdete. Bambusové lustre, ratanové stoličky a drevené police prinesú prírodu do vášho domova počas leta dotyk prírody a zharmonizujú ho s vonkajším prostredím.

TIP: Ak nemáte záhradu či balkón, nebojte sa zakomponovať niektoré typy ľahkého záhradného nábytku aj v interiéri, napríklad práve ratanové alebo bambusové stoličky alebo stolíky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *