Skrine s posuvnými dverami sú vynikajúcou voľbou pre rôzne typy miestností. Moderným spôsobom riešia úložný priestor a jeho nedostatky. Požiadavky klientov sa za 30 rokov pretavili do ich súčasnej podoby. Klienti majú dnes väčší a kvalitnejší výber materiálov, ktorý je odolnejší, ľahší, so širokou škálou odtieňov a rámov.

Systém Heliodor – vstavaná chodbová skriňa

Hlavné výhody skrine s posuvnými dverami

Jednou z najväčších výhod je, že zaberú len toľko miesta, koľko vy dovolíte a sú cenovo dostupné. Posuvné dvere umožňujú dobre pracovať s priestorom napríklad na konci postele. Sú stabilnejšie a poskytujú väčší vnútorný priestor pre vaše veci. Ak siahnete po zrkadlových posuvných dverách, vaša izba sa môže opticky zväčšiť.

Asi jedinou nevýhodou roldorových skríň je, že na prvý pohľad nemáte úplný prehľad o tom, čo v nich je uložené. Dvere sa však otvárajú tak jednoducho, že nejde o žiadnu prekážku, skôr o to, čo preferujete.

Systém Heliodor – vstavaná skriňa s posuvnými dverami so zabudovanou TV

1. Úspora miesta bez pántových dverí

Posuvné dvere na skrini umožňujú lepšie využiť podlahovú plochu vo vašej domácnosti, o to viac, keď sú zabudované do stien. Vtedy vytvárate ďalší úložný priestor bez kompromisov v existujúcom priestore. Ak zvolíme posuvné dvere so zrkadlom, použitie odrazu v miestnosti pomáha maximalizovať jeho vzhľad a presvetliť ju.

2. Nadčasový moderný štýl

Vstavané skrine s posuvnými dverami sú esteticky príjemné na pohľad, najmä v porovnaní s tradičnejšími úložnými riešeniami. Vybavenie každého šatníka im umožňuje bezproblémovo zapadnúť do väčšiny stien s možnosťou zakomponovať farby a povrchové úpravy tak, aby vyhovovali miestnosti, do ktorej sú vsadené.

3. Poriadok

V spálni začíname a končíme svoj deň. Paradoxne je to miestnosť, ktorá je časom najviac zaprataná. Roldorové skrine poskytujú ľahký bezrukoväťový prístup k veciam v kombinácii s možnosťou prispôsobiť si vnútorné rozloženie a nakonfigurovať ho tak, aby vyhovovalo vašim vlastným potrebám a našli ste miesto pre každú vec.

Systém Heliodor – rohová skriňa s posuvnými dverami

Ak vás vstavaná skriňa na mieru s posuvnými dverami oslovila, neváhajte a nechajte si od nás poradiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *