Úložný priestor je základom dobre organizovanej domácnosti. Vstavané skrine aj vstupný šatník sú dve najpraktickejšie voľby, ktoré sú aktuálne k dispozícii. V tomto článku sa pozrieme na výhody a nevýhody oboch možností a pomôže vám rozhodnúť sa.

Vstavaná skriňa – VÝHODY

Vhodné do akéhokoľvek priestoru či miestnosti:

Vstavaná skriňa sa hodí kamkoľvek vo vašom interiéri. Či už je to spálňa, chodba alebo obývačka. Poradí si aj s miestnosťami s nevšednými stenami, ako napríklad v prípade podkrovia.

Veľa veľkostí a typov:

Existuje mnoho variantov vstavaných skríň, takže je možné si vybrať presne to, čo vyhovuje vašim potrebám a možnostiam. Pri vstavaných skriniach na mieru ich viete zakomponovať aj do iného nábytku.

Jednoduchá personalizácia:

Vstavanú skriňu je možné prispôsobiť podľa vašich preferencií a štýlu – zvoľte si police, zásuvky, skrinky, vešiakové tyče alebo kovové koše.

Vstavaná skriňa – NEVÝHODY

Napriek výhodám nemusí poskytovať dostatok priestoru pre úplne všetky vaše veci a možno budete potrebovať využiť viac skríň alebo aj iné typy úložných priestorov.

Vstupný šatník – VÝHODY

Všetko na jednom mieste:

Vstupný šatník vám umožňuje mať všetko na jednom mieste – od kabátov po topánky, vrátane sezónnych vecí. Každý kúsok oblečenia alebo doplnok bude mať svoje miesto a už sa vám nikdy nič nestratí.

Rôzne prevedenia:

Môžete si vybrať medzi rôznymi typmi vstupných šatníkov. Drevené šatníky s policami a skrinkami, otvorené celokovové konštrukcie, šatníky s crittall presklenými dverami alebo kombinácia rôznych prvkov spolu – fantázie sa medze nekladú.

Úplná personalizácia:

Každú časť šatníky si viete prispôsobiť podľa seba, od materiálu až po rozloženie zásuviek, organizérov alebo umiestnenie ostrovčeka. Jednoducho riešenie na mieru presne podľa vás.

Vstupný šatník – NEVÝHODY

Vstupný šatník môže byť najvhodnejší pri novom bývaní alebo rekonštrukcii, keď je možné šatník naplánovať ešte pred začatím zariaďovania miestnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *